Start Pomysły na wnętrza Ciepłe wnętrze zimą

Kiedy dopadają nas zimowe chłody, dni stają się coraz krótsze i brakuje nam energii do działania, warto podjąć skuteczne kroki w walce z tym stanem. Pomocne będą nie tylko miłe wieczory w gronie najbliższych czy gorące napoje i ulubione zajęcia. Warto być może wprowadzić kilka drobnych zmian w mieszkaniu? Odpowiednio dobrane barwy i gra świateł pomogą nam zachować ciepły nastrój w mroźne dni. Wystarczy tylko kilka niewielkich zmian.

 

Zamontowanie nowych rolet o żywych i ciepłych barwach, zakup stylowej narzuty na kanapę czy poduszeczek ozdobnych może wiele wnieść w nasze otoczenie.

Wystrój okien, za którymi panuje zimowa aura, jest w te dni bardzo ważny. Warto więc postawić na ciekawą aranżację okien w mieszkaniu.

Zwróćmy uwagę na dobór kolorów. Najlepiej postawić na dodatki w soczystych żywych barwach, takich jak ognista czerwień, ciepła zieleń czy cytrynowa żółć. Niezwykle ważna jest również gra świateł. Warto zadbać o przytulny nastrój w chłodne wieczory. Pomogą nam halogenowe lampki, kinkiety czy punktowe oświetlenie. Dobrym pomysłem mogą być również podgrzewacze z zapachowymi świeczkami. Płomień świecy zawsze wprowadza ocieplenie atmosfery.

Magia kolorów i świateł sprawi, że nasze mieszkanie stanie się bardziej przytulne, a po ciężkim, mroźnym dniu z przyjemnością będziemy mogli odpocząć w naszych ciepłych czterech ścianach.

Poprawiony (poniedziałek, 06 lutego 2012 19:08)